Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παμπαίδων 1ος Όμιλος

<< Δ ομιλος Θεσμός Κυπέλλου Παμπαίδων
Παμπαίδων 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒάρηςΣάββατο08/10/1612:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.2-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚουβαράΣάββατο08/10/1612:30ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-10
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒουλιαγμένηςΣάββατο08/10/1612:30ΔΗΜΑΣ Μ.1-3
ΜΑΡΚΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαρκόπουλουΤετάρτη09/11/1615:30ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒούλαςΣάββατο15/10/1612:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.4-3
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟΧέρωμα ΒάρηςΣάββατο15/10/1612:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.4-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚαλυβίωνΣάββατο15/10/1612:30ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.8-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒουλιαγμένηςΣάββατο15/10/1612:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.3-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚουβαράΤετάρτη02/11/1615:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-9
ΜΑΡΚΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΜαρκόπουλουΤετάρτη02/11/1615:30ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.0-4
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΤετάρτη02/11/1615:30ΣΟΦΙΑΣ Α.2-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΤετάρτη02/11/1615:30ΠΟΛΙΤΗΣ Π.5-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒούλαςΣάββατο29/10/1612:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.4-2
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚαλυβίωνΣάββατο29/10/1612:30ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-6
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΒάρηςΣάββατο29/10/1612:30ΠΟΛΙΤΗΣ Π.8-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΜΑΡΚΟΒουλιαγμένηςΣάββατο29/10/1612:30ΔΗΜΑΣ Μ.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο05/11/1612:30ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.4-1
ΜΑΡΚΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΜαρκόπουλουΣάββατο05/11/1612:30ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.4-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΧέρωμα ΒάρηςΣάββατο05/11/1612:30ΣΑΡΡΗΣ Α.4-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚουβαράΣάββατο05/11/1612:30ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.0-14


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒούλαςΣάββατο12/11/1612:30ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.5-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΜΑΡΚΟΚουβαράΣάββατο12/11/1612:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-4
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΣάββατο12/11/1612:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ.1-2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒουλιαγμένηςΣάββατο12/11/1612:30ΚΑΡΡΑΣ Α.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚαλυβίωνΣάββατο19/11/1612:30ΔΗΜΑΣ Μ.2-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΧέρωμα ΒάρηςΣάββατο19/11/1612:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.8-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο19/11/1612:30ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.11-0
ΜΑΡΚΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΜαρκόπουλουΣάββατο19/11/1612:30ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΣάββατο26/11/1612:30ΤΡΙΜΗΣ Α.2-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΧέρωμα ΒάρηςΣάββατο26/11/1612:30ΚΑΡΡΑΣ Α.10-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΡΚΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο26/11/1612:30ΜΠΕΚΑΣ Α.4-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΒούλαςΣάββατο26/11/1612:30ΠΟΛΙΤΗΣ Π.5-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο03/12/1612:30ΔΗΜΑΣ Μ.5-1
ΜΑΡΚΟ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΜαρκόπουλουΣάββατο03/12/1612:30ΤΡΙΜΗΣ Α.0-3
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΚουβαράΣάββατο03/12/1612:30ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.0-5
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΒάρηςΣάββατο03/12/1612:30ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΒουλιαγμένηςΣάββατο10/12/1612:30ΤΡΙΜΗΣ Α.5-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΜΑΡΚΟΚαλυβίωνΣάββατο10/12/1612:30ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΧέρωμα ΒάρηςΣάββατο10/12/1612:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒούλαςΣάββατο10/12/1612:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.3-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΧέρωμα ΒάρηςΣάββατο17/12/1612:30ΚΑΡΡΑΣ Α.3-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο17/12/1612:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.2-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚουβαράΣάββατο17/12/1612:30ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.0-5
ΜΑΡΚΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΜαρκόπουλουΣάββατο17/12/1612:30ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒουλιαγμένηςΣάββατο14/01/1712:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-2
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟΒάρηςΣάββατο14/01/1712:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.3-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΣάββατο14/01/1712:30ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΒούλαςΣάββατο14/01/1712:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.9-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΜαρκόπουλουΣάββατο21/01/1700:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.4-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚαλυβίωνΣάββατο21/01/1712:30ΠΟΛΙΤΗΣ Π.3-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο21/01/1712:30ΔΗΜΑΣ Μ.1-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΧέρωμα ΒάρηςΣάββατο21/01/1712:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.5-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒουλιαγμένηςΣάββατο28/01/1712:30ΤΡΙΜΗΣ Α.2-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒάρηςΣάββατο28/01/1712:30ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-2
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚουβαράΣάββατο28/01/1712:30ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.0-12
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΡΚΟΒούλαςΣάββατο28/01/1712:30ΜΠΕΚΑΣ Α.3-4