Antrantis
Κατασκήνωση

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

20ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α., 10/4/2024 09:08
 Ο 20ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΑΝΑ μεταξύ των ομάδων   ΓΣ ΜΑΡΚΟ- ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ   ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 10/4/2024 09:06
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 09/04/2024 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :  Κ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ , 08/4/2024 11:04
 Σας ενημερώνουμε οτι η κλήρωση ημιτελικής φάσης Κ15 θα πραγματοποιηθεί αύριο 09/04/2024 και ώρα 13:00 στα γρ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ , 08/4/2024 10:45
 Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστριες να παρευρίσκονται την Τρίτη 09 Απριλίου και ώρα 15:00 στο γη... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 03/4/2024 09:19
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 02/04/2024 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :     ... περισσότερα...
ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Κ16 , 01/4/2024 15:09
 Το τμήμα Κ16 της Προεθνικής μας ομάδας αγωνίζεται για την 2η Φάση του Πανελλήνιου  Πρωταθλήματος ... περισσότερα...

epsana official ball 2023

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία
(30η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο13/04/2417:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ)
1-2
2.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΣάββατο13/04/2417:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΙΤΣΟΣ .)
1-2
3.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔημοτικό ΑχαρνώνΣάββατο13/04/2417:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
2-1
4.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο13/04/2417:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
3-1
5.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΝΟΙΞΗΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο13/04/2417:00ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
2-0
6.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΒούλαςΚυριακή14/04/2417:00ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
5-2
7.ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚουβαράΚυριακή14/04/2417:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
4-1
8.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή14/04/2417:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
0-0
Β Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΔροσιάςΣάββατο13/04/2417:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
2-1
10.ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΣταμάταςΣάββατο13/04/2417:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
0-0
11.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΜαραθώναΚυριακή14/04/2417:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
0-3
12.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή14/04/2417:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
0-1
13.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΝέων ΠαλατίωνΚυριακή14/04/2417:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΛΗΣ -)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
1-1
14.ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή14/04/2417:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
1-2
15. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή14/04/2417:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)
2-2
16.ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚαλυβίωνΚυριακή14/04/2417:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
0-1
Γ Κατηγορία
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΒούλαςΣάββατο13/04/2417:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
3-0
18.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 ΒΔιονύσουΣάββατο13/04/2417:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
4-0
19.ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚουβαράΣάββατο13/04/2417:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΚΑΛΗΣ .)
0-3
20.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΡαφήναςΣάββατο13/04/2417:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ., ΚΑΖΑΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
3-0
21.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή14/04/2417:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
1-1
22.ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΣταμάταςΚυριακή14/04/2417:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
0-1
K17 LEAGUE CUP
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο13/04/2409:45ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..2-6
24.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΒούλαςΣάββατο13/04/2409:45ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
25.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑΚ ΠαλλήνηςΔευτέρα15/04/2416:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
Κ17 Γ ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓέρακαΣάββατο13/04/2409:45ΣΟΥΖΑΣ Κ.1-1
27.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒPallini ΑrenaΣάββατο13/04/2409:45ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.0-2
28.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο13/04/2409:45ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.2-2
29.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο13/04/2409:45ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΟΥΤΣΙΚΑΣ Δ., ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ..1-0
K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΒΟΡΕΙΟΙ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝSTAR SPORT CLUBΣάββατο13/04/2414:00ΟΥΤΣΙΚΑΣ Δ.2-2
31.ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή14/04/2409:45ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
32.ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή14/04/2409:45ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ..1-2
Κ15 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΣάββατο13/04/2409:45ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.2-4
34.ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Αγίας ΆνναςΚυριακή14/04/2409:45ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.5-0
35.ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή14/04/2409:45ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.1-1
Κ15 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚαλυβίωνΚυριακή14/04/2409:45ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.3-1
37.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣταμάταςΚυριακή14/04/2410:00ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.2-0
Κ13 LEAGUE CUP ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΜΑΡΚΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΜαρκόπουλουΣάββατο13/04/2412:30ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-1
39.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔροσιάςΣάββατο13/04/2412:30ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ.3-1
Κ11 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΒάρηςΣάββατο13/04/2412:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-3
41.ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή14/04/2411:30ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
42.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΑναβύσσουΚυριακή14/04/2412:00ΒΑΚΑΛΗΣ Δ.0-4
Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΑΝΟΙΞΗ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή14/04/2410:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..2-5
44.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚρυονερίουΚυριακή14/04/2412:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-8
45.ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΣταμάταςΚυριακή14/04/2412:15ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.4-1
46.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή14/04/2412:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..2-4
Κ09 Α ΟΜΙΛΟΣ
(5η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
47.ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή14/04/2400:00
Κ09 Β ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
48.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝΝέων ΠαλατίωνΚυριακή14/04/2412:30ΓΙΩΤΑΚΗΣ Π.3-6
Κ09 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(6η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
49.ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή14/04/2413:00ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Β Κατηγορία
(28η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο20/04/2417:00
2.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΒουλιαγμένηςΣάββατο20/04/2417:00
3.ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΝέας ΜάκρηςΚυριακή21/04/2417:00
4.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή21/04/2417:00
5.ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΒάρηςΚυριακή21/04/2417:00
6.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή21/04/2417:00
7.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓέρακαΚυριακή21/04/2417:00
8.ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή21/04/2417:00
Γ Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β Αγίας ΜαρίναςΣάββατο20/04/2417:00
10.ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο20/04/2417:00
11.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΒΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο20/04/2417:00
12.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣΚαπανδριτίουΣάββατο20/04/2417:00
13.ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο20/04/2417:00
14.Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή21/04/2417:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.