ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Active
molten
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

ΚΛΗΡΩΣΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ (20/3/2019 11:25)

                                                      ΚΥΠΕΛΛΟ  Κ18 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

                                                             ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Οι παρακάτω αγώνες  (ΔΙΠΛΟΙ ΑΓΩΝΕΣ  ) θα διεξαχθούν το Σάββατο 30/03/2019

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

 

1

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

ΜΑΡΚΟ

 

2

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

 

 

 

 

 

 

 

                                                 ΚΥΠΕΛΛΟ  Κ16 ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ

                              Β΄ ΦΑΣΗ

Από την Β΄φάση εξαιρούνται 13 ομάδες από τις 19 ομάδες έτσι ώστε στην επόμενη φάση να μείνουν 16 ομάδες.

Επομένως θα προκύψουν 3 ζευγάρια που θα αγωνιστούν σε μονούς αγώνες (παράταση και πέναλτι ) σε ουδέτερο γήπεδο.

Οι παρακάτω αγώνες θα διεξαχθούν την Κυριακή 31/03/2019 .

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

 

1

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β

 

2

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ

 

3

ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

ΓΕΡΑΚΑΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

Εξαιρούμενες ομάδες

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ

 

 

                                                        Γ΄ ΦΑΣΗ

Οι 16 ομάδες που προέκυψαν από την Β΄Φάση θα κληρωθούν σε μονούς αγώνες σε ουδέτερο γήπεδο.

                   Δ΄ ΦΑΣΗ

Οι 8 ομάδες που προέκυψαν από την Γ΄Φάση θα κληρωθούν σε μονούς αγώνες σε ουδέτερο γήπεδο.

 

       ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Οι  4 ομάδες που προέκυψαν από την Δ΄Φάση θα κληρωθούν σε διπλούς αγώνες.

Στην φάση αυτή μετράνε τα εκτός έδρας γκολ.

                                         ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

Ο τελικός θα διεξαχθεί σε ουδέτερο γήπεδο.

 

                                            ΚΥΠΕΛΛΟ  Κ14 ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ

                                                                Β΄ ΦΑΣΗ

Από την Β΄φάση εξαιρούνται 12 ομάδες από τις 20 ομάδες έτσι ώστε στην επόμενη φάση να μείνουν 16 ομάδες.

Επομένως θα προκύψουν 4 ζευγάρια που θα αγωνιστούν σε μονούς αγώνες (πέναλτι ) σε ουδέτερο γήπεδο.

Οι παρακάτω αγώνες θα διεξαχθούν το Σάββατο 30/03/2019 .

 

Α/Α

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

 

1

ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

 

2

ΚΑΛΥΒΙΑ

ΚΥΑΝΟΥΣ Α. ΒΑΡΗΣ

 

3

ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

 

4

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

ΚΡΥΟΝΕΡΙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Εξαιρούμενες ομάδες

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

ΑΝΟΙΞΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.

ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

 

                                                                            Γ΄ ΦΑΣΗ

Οι 16 ομάδες που προέκυψαν από την Β΄Φάση θα κληρωθούν σε μονούς αγώνες σε ουδέτερο γήπεδο.

                                                                              Δ΄ ΦΑΣΗ

Οι 8 ομάδες που προέκυψαν από την Γ΄Φάση θα κληρωθούν σε μονούς αγώνες σε ουδέτερο γήπεδο.

 

                                                                         ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

 

Οι  4 ομάδες που προέκυψαν από την Δ΄Φάση θα κληρωθούν σε διπλούς αγώνες.

Στην φάση αυτή μετράνε τα εκτός έδρας γκολ.

 

                                                                           ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ

 

Ο τελικός θα διεξαχθεί σε ουδέτερο γήπεδο.