Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 27/3/2024 09:11
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 26/03/2024 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές : ... περισσότερα...
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 26/03/2024 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές : ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, 27/3/2024 09:07
Γνωρίζουμε στα σωματεία ότι λόγω της θερινής ώρας οι αγώνες του Σαββάτου 30/3/2024 θα διεξαχθούν στι... περισσότερα...
Γνωρίζουμε στα σωματεία ότι λόγω της θερινής ώρας οι αγώνες του Σαββάτου 30/3/2024 θα διεξαχθούν στι... περισσότερα...
ΤΑΚΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ, 27/3/2024 09:04
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ & ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΠΑΛΛΗΝ... περισσότερα...
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ & ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5 ΠΑΛΛΗΝ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ , 22/3/2024 10:24
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστριες να παρευρίσκονται την Τρίτη 26 Μαρτίου και ώρα 15:00 στο γηπε... περισσότερα...
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστριες να παρευρίσκονται την Τρίτη 26 Μαρτίου και ώρα 15:00 στο γηπε... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ16, 22/3/2024 10:22
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να παρευρίσκονται την Τετάρτη 27/3/24 Και ώρα 15:00 στο γηπεδο Ραφή... περισσότερα...
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστές να παρευρίσκονται την Τετάρτη 27/3/24 Και ώρα 15:00 στο γηπεδο Ραφή... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 20/3/2024 09:00
ΤΕΤΑΡΤΗ 20/03/2024 Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 19/03/2024 αποφάσισε τις κάτωθ... περισσότερα...
ΤΕΤΑΡΤΗ 20/03/2024 Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 19/03/2024 αποφάσισε τις κάτωθ... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Κύπελλο (6η φάση) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Βάρης | Τετάρτη | 27/03/24 | 15:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ) | 2-0 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
Α Κατηγορία (28η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ||
2. | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
3. | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Βούλας | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
4. | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
5. | ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Δημοτικό Αχαρνών | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
6. | ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Κουβαρά | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
7. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
8. | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
Β Κατηγορία (25η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ||
10. | ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ | Σταμάτας | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ||
11. | ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Βουλιαγμένης | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ||
12. | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ | Δροσιάς | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ||
13. | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Καλυβίων | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
14. | ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ | Νέων Παλατίων | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
15. | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
16. | ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
Γ Κατηγορία (21η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ||
18. | ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Διονύσου | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ||
19. | ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Κουβαρά | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ||
20. | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ | Ραφήνας | Σάββατο | 30/03/24 | 16:00 | ||
21. | ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β | Σταμάτας | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
22. | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ||
K17 LEAGUE CUP (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
23. | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 30/03/24 | 09:45 | ||
24. | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Δροσιάς | Σάββατο | 30/03/24 | 09:45 | ||
25. | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Βούλας | Σάββατο | 30/03/24 | 09:45 | ||
Κ17 Β ΦΑΣΗ (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
26. | ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Σάββατο | 30/03/24 | 09:45 | ||
27. | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Ραφήνας | Σάββατο | 30/03/24 | 09:45 | ||
28. | ΑΝΟΙΞΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 30/03/24 | 09:45 | ||
29. | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 30/03/24 | 09:45 | ||
30. | ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 30/03/24 | 09:45 | ||
31. | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 30/03/24 | 09:45 | ||
32. | ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Τετάρτη | 03/04/24 | 17:00 | ||
33. | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Pallini Αrena | Πέμπτη | 04/04/24 | 18:45 | ||
K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
34. | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Ραφήνας | Κυριακή | 31/03/24 | 09:45 | ||
35. | ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 31/03/24 | 09:45 | ||
36. | ΒΟΡΕΙΟΙ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | STAR SPORT CLUB | Κυριακή | 31/03/24 | 09:45 | ||
Κ15 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
37. | ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Αυλώνα | Κυριακή | 31/03/24 | 09:45 | ||
38. | ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 31/03/24 | 09:45 | ||
39. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 31/03/24 | 09:45 | ||
Κ15 Γ ΦΑΣΗ (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
40. | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Βάρης | Κυριακή | 31/03/24 | 09:45 | ||
41. | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 31/03/24 | 09:45 | ||
42. | ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ||
43. | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β | Γλυκών Νερών | Τρίτη | 02/04/24 | 17:00 | ||
Κ13 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
44. | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Καλυβίων | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | ||
45. | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟ | Βάρης | Σάββατο | 30/03/24 | 14:00 | ||
Κ13 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
46. | ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Παλλήνης Πλαστικό | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | ||
47. | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | ||
Κ13 LEAGUE CUP Γ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
48. | ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Διονύσου | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | ||
49. | ΑΝΟΙΞΗ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | ||
Κ13 LEAGUE CUP Δ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
50. | ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Συκαμίνου | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | ||
Κ11 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
51. | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ||
52. | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Αρτέμιδος | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ||
53. | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ||
Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
54. | ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Planet Cosmos | Κυριακή | 31/03/24 | 09:45 | ||
55. | ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ||
56. | ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Σταμάτας | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ||
57. | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Κρυονερίου | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | ||
Κ09 Α ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
58. | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 31/03/24 | 00:00 | ||
Κ09 Β ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
59. | ΙΠΠΕΙΣ ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | River camp | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | ||
Κ09 Γ ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
60. | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ | SUPERLEAGUE ΚΟΡΩΠΙ | Σάββατο | 30/03/24 | 10:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.