ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Active
Antrantis
molten

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


xmas voutsa xmas cup epsana

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΚΔΟΣΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΩΝ ΤΡΙΕΤΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ UEFA/ΕΠΟ 2019-2021 , 12/12/2018 12:05
 Σας ενημερώνουμε ότι η Διεύθυνση Στρατηγικής Ανάπτυξης της Ε.Π.Ο. αρχίζει από τη Δευτέρα 12 Νοεμβρίο... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 11/12/2018 22:10
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 11/12/2018 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :      ... περισσότερα...
ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ UEFA C, 11/12/2018 15:35
 Σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 19 Δεκεμβρίου και την Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2018 θα διεξαχθεί  το ανανε... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ16 (γενν.2003), 10/12/2018 10:28
 Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή την Τρίτη 11 Δεκεμβρίου 2018 και ώρα 15:00 οι κάτωθι ποδοσφαιριστές της Κ16,... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ14 (γενν.2005), 07/12/2018 13:48
 Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή την Τρίτη 11 Δεκεμβρίου 2018 και ώρα 15:30 στο δημοτικό στάδιο Παιανίας  οι ... περισσότερα...
ΚΑΡΤΑ ΥΓΕΙΑΣ , 07/12/2018 13:35
 Υπενθυμίζουμε στα σωματεία όπως μεριμνήσουν για την έκδοση κάρτα υγείας των αθλητών τους. Η κατ... περισσότερα...
ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΑΕΙ, 07/12/2018 13:35
 ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΑΕΙ   Παρακαλούνται  τα  σωματεία όπως μας αποστείλουν γραπτώς  τα ονοματεπών... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ, 07/12/2018 13:31
 ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΩΝ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ   Σας ενημερώνουμε ότι από το καινούριο έτος οι ώρες έναρξ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ , 07/12/2018 10:32
 ΑΝΑΒΟΛΕΣ ΑΓΩΝΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ    Οι αγώνες υποδομών που έχουν αναβληθεί θα διεξαχθούν το σαββ... περισσότερα...

ref school epsana

Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΝΟΙΞΗ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΆνοιξηςΣάββατο15/12/1815:00
2.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΣταμάταςΣάββατο15/12/1815:00
3.ΜΑΡΚΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΜαρκόπουλουΣάββατο15/12/1815:00
4.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή16/12/1815:00
5.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΚυριακή16/12/1815:00
6.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚερατέαςΚυριακή16/12/1815:00
7.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΚυριακή16/12/1815:00
8.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΓλυκών ΝερώνΚυριακή16/12/1815:00
Β Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚαλάμουΣάββατο15/12/1815:00
10.ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΡαφήναςΣάββατο15/12/1815:00
11.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο15/12/1815:00
12.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή16/12/1815:00
13.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑναβύσσουΚυριακή16/12/1815:00
14.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚρυονερίουΚυριακή16/12/1815:00
15.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΚυριακή16/12/1815:00
16.ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΑυλώναΚυριακή16/12/1815:00
Γ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΔιονύσουΣάββατο15/12/1815:00
18.ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚουβαράΣάββατο15/12/1815:00
19.ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑφιδνώνΚυριακή16/12/1815:00
20.Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΒούλαςΚυριακή16/12/1815:00
21.ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΓέρακαΚυριακή16/12/1815:00
22. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή16/12/1815:00
23.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΣταμάταςΚυριακή16/12/1815:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΑΝΑΒΟΛΗΣάββατο15/12/1800:00
25.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΣάββατο15/12/1810:00
26.ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο15/12/1810:00
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑΝΑΒΟΛΗΣάββατο15/12/1800:00
28.ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑΝΑΒΟΛΗΣάββατο15/12/1800:00
29.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο15/12/1810:00
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑΝΑΒΟΛΗΣάββατο15/12/1800:00
31.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑΝΑΒΟΛΗΣάββατο15/12/1800:00
32.ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑΝΑΒΟΛΗΣάββατο15/12/1800:00
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο15/12/1800:00
34.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΣταμάταςΣάββατο15/12/1810:00
35.ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑγίας ΆνναςΣάββατο15/12/1810:00
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒάρηςΣάββατο15/12/1812:30
37.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒούλαςΚυριακή16/12/1810:00
38.ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΒάρηςΚυριακή16/12/1810:00
39.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚερατέαςΚυριακή16/12/1810:30
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
40.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή16/12/1800:00
41.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή16/12/1810:00
42.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή16/12/1810:00
43.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή16/12/1810:30
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
44.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΑνθούσαςΚυριακή16/12/1810:00
45.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή16/12/1810:00
46.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔιονύσουΚυριακή16/12/1810:00
47.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΡαφήναςΚυριακή16/12/1810:00
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
48.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΣυκαμίνουΚυριακή16/12/1810:00
49.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή16/12/1810:00
50.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή16/12/1810:00
51.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή16/12/1810:00
Κ 14 Α ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
52.ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαρκόπουλουΣάββατο15/12/1812:30
53.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒούλαςΣάββατο15/12/1812:30
54.Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΧέρωμα ΒάρηςΣάββατο15/12/1812:30
55.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο15/12/1812:30
Κ 14 Β ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
56.ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο15/12/1812:00
57.ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔιώνηςΣάββατο15/12/1812:30
58.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΡαφήναςΣάββατο15/12/1812:30
59.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓλυκών ΝερώνΣάββατο15/12/1813:00
Κ 14 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
60.ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο15/12/1800:00
61.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔιονύσουΣάββατο15/12/1812:30
62.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΆνοιξηςΣάββατο15/12/1812:30
63.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΜαρίναςΣάββατο15/12/1812:30
Κ 14 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
64.ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο15/12/1811:30
65.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΣταμάταςΣάββατο15/12/1812:30
66.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚρυονερίουΣάββατο15/12/1812:30
67.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαπανδριτίουΣάββατο15/12/1812:30
68. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.Αγίας ΆνναςΣάββατο15/12/1813:30
K 12 Α ΟΜΙΛΟΣ
(7η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
69.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή16/12/1810:30
70.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή16/12/1812:00
71.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒάρηςΚυριακή16/12/1812:00
72.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒούλαςΚυριακή16/12/1812:00
Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
(7η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
73.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓλυκών ΝερώνΚυριακή16/12/1812:00
74.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή16/12/1812:00
75.ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΜαρκόπουλουΚυριακή16/12/1812:00
76.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΜΑΡΚΟΚερατέαςΚυριακή16/12/1812:30
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(7η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
77.ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή16/12/1800:00
78.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΜαραθώναΚυριακή16/12/1812:00
79.ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔιώνηςΚυριακή16/12/1812:00
80.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή16/12/1812:00
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(7η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
81.ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή16/12/1800:00
82.Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣBATISTAΚυριακή16/12/1812:00
83.ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΝικολακάκηΚυριακή16/12/1812:00
84. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΆνναςΚυριακή16/12/1812:00
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ
(7η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
85.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚαπανδριτίουΚυριακή16/12/1810:00
86.ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΓραμματικούΚυριακή16/12/1810:00
87.ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑυλώναΚυριακή16/12/1812:00
88.ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή16/12/1812:00
Κ 10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
89.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή16/12/1812:00
90.ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΓραμματικούΚυριακή16/12/1812:00
Κ 10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
91.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ ΒΚερατέαςΚυριακή16/12/1809:30
92.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή16/12/1809:30
Κ 10 Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
93.ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΓέρακαΚυριακή16/12/1812:00
94.ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή16/12/1812:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.