Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 20/2/2018 19:17
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 20/02/2018 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :     Π... περισσότερα...
ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΗ ΑΠΟΥΣΙΩΝ ΜΕΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ, 20/2/2018 12:38
 Μπορείτε να έρθετε να παραλάβετε από τα γραφεία της Ένωσης έγγραφο σχετικά με την δικαιολόγηση απ... περισσότερα...
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ ΝΕΩΝ & ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΝΕΩΝ, 16/2/2018 12:44
 Σας ενημερώνουμε ότι η κλήρωση της Β' Φάση των Νέων  και του θεσμού Κυπέλλου Νέων θα πραγματοποιη... περισσότερα...
ΥΠΕΡΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ, 16/2/2018 11:29
 Ορίστηκαν υπερπαρατηρητές  μέλη του Δ.Σ. στους κάτωθι αγώνες :   ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 13/2/2018 20:10
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 13/02/2018 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :  Ποι... περισσότερα...
ΥΠΕΡΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ, 08/2/2018 14:21
 Ορίστηκαν υπερπαρατηρητές  μέλη του Δ.Σ. στους κάτωθι αγώνες :   ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α... περισσότερα...
ΣΧΟΛΗ UEFA C, 08/2/2018 11:36
 Οι επιλεχθέντες για την σχολή προπονητών UEFA C είναι οι κάτωθι:  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 06/2/2018 21:28
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 06/02/2018 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :  Ποι... περισσότερα...
ΚΛΗΡΩΣΗ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 05/2/2018 09:07
 Ενημερώνουμε τα σωματεία ότι η κλήρωση της Ημιτελικής Φάσης Κυπέλλου θα γίνει την Τετάρτη  07/02/2018 και ώ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΒάρηςΚυριακή18/02/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
6-0
2.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή18/02/1815:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-0
3.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΜαραθώναΚυριακή18/02/1815:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
1-2
4.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή18/02/1815:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
3-0
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΜΑΡΚΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΜαρκόπουλουΤετάρτη21/02/1815:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
6.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΡαφήναςΤετάρτη21/02/1815:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
Β Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΓέρακαΚυριακή18/02/1815:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
2-5
8.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή18/02/1815:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
2-1
9.ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑφιδνώνΚυριακή18/02/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
0-4
10.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή18/02/1815:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3-0
11.ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΡαφήναςΚυριακή18/02/1815:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
1-1

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑγίας ΆνναςΣάββατο24/02/1815:30
2.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο24/02/1815:30
3.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑνθούσαςΣάββατο24/02/1815:30
4.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή25/02/1815:30
5.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή25/02/1815:30
6.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή25/02/1815:30
7.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή25/02/1815:30
8.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΚερατέαςΚυριακή25/02/1815:30
Β Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΒουλιαγμένηςΣάββατο24/02/1815:30
10.ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο24/02/1815:30
11.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑναβύσσουΚυριακή25/02/1815:30
12.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή25/02/1815:30
13.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή25/02/1815:30
14. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή25/02/1815:30
15.ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΣταμάταςΚυριακή25/02/1815:30
16.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΚρυονερίουΚυριακή25/02/1815:30
Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο24/02/1815:30
18.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΔιονύσουΣάββατο24/02/1815:30
19.ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο24/02/1815:30
20.ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓραμματικούΚυριακή25/02/1815:30
21.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣυκαμίνουΚυριακή25/02/1815:30
22.ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓέρακαΚυριακή25/02/1815:30
23.ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή25/02/1815:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.