Total Health
Active
Antrantis
ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ14 (01/8/2019 12:26)

Καλούνται οι ποδοσφαιριστές της κάτωθι λίστας, όπως παρευρεθούν στα παρακάτω γήπεδα τις αντίστοιχες ημερομηνίες και ώρες , για προπόνηση – προεπιλογής προεθνικών ομάδων της Ένωσης

 

Στο γήπεδο ΚΑΛΥΒΙΩΝ

θα γίνει η προπόνηση επιλογής στις 2-9-19 της Κ12 και ώρα 15.30

θα γίνει η προπόνηση επιλογής στις 3-9-19 της Κ14 και ώρα 15.30

 

Στο γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

θα γίνει η προπόνηση επιλογής στις 4-9-19 της Κ13 και ώρα 15.30

θα γίνει η προπόνηση επιλογής στις 5-9-19 της Κ12 και ώρα 15.30

θα γίνει η προπόνηση επιλογής στις 6-9-19 της Κ14 και ώρα 15.30

 

Σωματεία που δεν αναφέρονται στην λίστα που έχει αναρτηθεί θα μπορούν να στείλουν μέχρι 3 άτομα ανάλογα την ηλικία στις παραπάνω ημερομηνίες. 

 

 

 

K14

   

1

ΣΚΟΡΔΗΣ Μ.

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

2

 ΠΩΧΟΣ Μ.

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

3

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

4

ΚΑΤΣΙΦΑΡΔΑΣ Μ.

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

5

ΜΑΡΑΚΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Δ.

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

6

ΛΑΡΟΥΣΗΣ Σ.

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

7

ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ Κ.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

8

ΑΡΜΑΟΣ Π.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

9

ΒΛΑΧΟΣ Η.

ΩΡΩΠΟΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

10

ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.

ΩΡΩΠΟΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

11

ΣΙΔΕΡΗΣ Δ.

ΣΥΚΑΜΙΝΟ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

12

ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ Γ.

ΣΥΚΑΜΙΝΟ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

13

ΜΠΕΛΟΣ Ε.

ΣΥΚΑΜΙΝΟ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

14

ΚΑΤΣΑΣ Κ.

ΣΥΚΑΜΙΝΟ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

15

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

16

ΠΕΤΡΟΥ Β.

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

17

ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ Σ.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

18

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Α.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

19

ΛΕΚΚΑΣ Ι.

ΚΑΛΥΒΙΑ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

20

ΓΚΙΝΗΣ Σ .

ΚΑΛΥΒΙΑ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

21

ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ Ν.

ΑΕ ΓΕΡΑΚΑ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

22

 ΛΑΔΕΡΟΣ Χ.

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

23

ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΣ Κ.

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

24

ΚΩΝΤΑΝΤΑΚΟΣ Σ.

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

25

 ΝΤΡΟΜΑΚΑΣ Χ.

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

26

ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ Γ

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

27

ΦΡΑΓΚΗΣ Σ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

28

ΛΑΚΟΣ Χ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

29

ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Π

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

30

ΠΑΠΠΑΣ Μ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

31

ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ Γ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

32

ΓΥΑΛΗΣ Ξ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

33

ΓΚΟΥΡΜΠΑΛΗΣ Θ

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

34

ΚΟΚΚΙΝΟΣ Δ.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

35

ΣΤΑΡΑΣ Η.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

36

ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ Α.

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

37

ΓΙΑΤΡΟΥ Γ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

38

ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

39

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Π.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

3-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

40

ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ Γ.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

41

ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

42

ΡΕΦΕΝΕΣ Θ.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

43

ΖΑΧΟΣ Θ.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

44

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

45

ΑΡΕΤΑΚΗΣ Κ .

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

46

ΓΚΙΤΖΟΣ Ι.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

47

ΠΑΛΜΟΣ Α.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

48

ΓΚΟΝΤΑΣ Δ.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

49

ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

50

ΚΟΣΣΥΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

51

ΤΡΙΚΑΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ

6-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ