Total Health
Active
Antrantis
ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ13 (01/8/2019 12:25)

Καλούνται οι ποδοσφαιριστές της κάτωθι λίστας, όπως παρευρεθούν στα παρακάτω γήπεδα τις αντίστοιχες ημερομηνίες και ώρες , για προπόνηση – προεπιλογής προεθνικών ομάδων της Ένωσης

 

Στο γήπεδο ΚΑΛΥΒΙΩΝ

θα γίνει η προπόνηση επιλογής στις 2-9-19 της Κ12 και ώρα 15.30

θα γίνει η προπόνηση επιλογής στις 3-9-19 της Κ14 και ώρα 15.30

 

Στο γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

θα γίνει η προπόνηση επιλογής στις 4-9-19 της Κ13 και ώρα 15.30

θα γίνει η προπόνηση επιλογής στις 5-9-19 της Κ12 και ώρα 15.30

θα γίνει η προπόνηση επιλογής στις 6-9-19 της Κ14 και ώρα 15.30

 

Σωματεία που δεν αναφέρονται στην λίστα που έχει αναρτηθεί θα μπορούν να στείλουν μέχρι 3 άτομα ανάλογα την ηλικία στις παραπάνω ημερομηνίες. 

 

 

Κ13

     

1

ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2

ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΤΛΑΝΤΙΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

3

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

4

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

5

ΣΚΑΡΠΑΛΙΩΡΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΣΜΟΣ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

6

ΚΑΚΟΣΑΙΟΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

7

ΠΑΠΑΣΤΑΦΙΔΑΣ

ΝΙΚΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

8

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΙΣΤΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

9

ΣΕΒΑΣΤΟΣ

ΧΑΡΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

10

ΚΑΦΕΤΖΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

11

ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

12

ΜΑΝΔΑΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

13

ΑΛΕΤΡΑΣ

ΝΙΚΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

14

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΑΡΗΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

15

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

16

ΚΟΛΙΠΕΤΣΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

17

ΝΟΚΑΣ

ΜΑΞΙΜΟΣ

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

18

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΒΡΑΑΜ

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

19

ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ

ΙΑΣΩΝ

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

20

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

21

ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

22

ΜΠΟΥΤΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

23

ΒΟΥΓΛΑΝΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

24

ΜΠΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

25

ΚΑΒΟΥΡΙΔΗΣ

ΘΑΝΑΣΗΣ

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

26

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

27

ΜΠΑΝΟΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

28

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΚΤΟΡΑΣ

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

29

ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

30

ΣΑΝΤΟΦΣΚΙ

ΚΟΥΜΠΑ

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

31

ΞΥΡΙΔΑΚΗΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

32

ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΥΛΩΝΑΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

33

ΒΟΓΓΛΗΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ

ΑΥΛΩΝΑΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

34

ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΥΛΩΝΑΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

35

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΣΥΚΑΜΙΝΟ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

36

ΒΕΚΡΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΥΚΑΜΙΝΟ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

37

ΛΑΜΠΡΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΥΚΑΜΙΝΟ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

38

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

39

ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

40

ΜΠΕΡΝΤΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

41

ΒΕΛΟΝΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

42

ΣΩΛΟΜΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

43

ΚΩΣΙΑΒΕΛΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

44

ΧΙΛΕΛΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

45

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

46

ΚΟΤΣΑΝΤΗΣ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

47

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

48

ΚΑΡΔΑΡΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

49

ΤΣΟΧΑΛΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

50

ΧΑΜΩΛΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

51

ΤΣΑΚΑΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

52

ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

53

ΤΑΚΗΣ

ΣΤΡΑΤΟΣ

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

54

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

55

ΧΑΣΑΠΗΣ

ΖΗΝΩΝΑΣ

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

56

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

57

ΜΠΟΥΡΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

4-9-2019 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ