Total Health
Antrantis
Active
ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ12 (01/8/2019 12:24)

Καλούνται οι ποδοσφαιριστές της κάτωθι λίστας, όπως παρευρεθούν στα παρακάτω γήπεδα τις αντίστοιχες ημερομηνίες και ώρες , για προπόνηση – προεπιλογής προεθνικών ομάδων της Ένωσης

 

Στο γήπεδο ΚΑΛΥΒΙΩΝ

θα γίνει η προπόνηση επιλογής στις 2-9-19 της Κ12 και ώρα 15.30

θα γίνει η προπόνηση επιλογής στις 3-9-19 της Κ14 και ώρα 15.30

 

Στο γήπεδο ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

θα γίνει η προπόνηση επιλογής στις 4-9-19 της Κ13 και ώρα 15.30

θα γίνει η προπόνηση επιλογής στις 5-9-19 της Κ12 και ώρα 15.30

θα γίνει η προπόνηση επιλογής στις 6-9-19 της Κ14 και ώρα 15.30

 

Σωματεία που δεν αναφέρονται στην λίστα που έχει αναρτηθεί θα μπορούν να στείλουν μέχρι 3 άτομα ανάλογα την ηλικία στις παραπάνω ημερομηνίες. 

 

 

K12

   

1

ΚΟΥΡΕΤΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

 2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

2

ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

 2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

3

ΜΕΡΤΥΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

 2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

4

ΣΑΦΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

5

ΤΟΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

6

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ

ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

7

ΒΑΣΙΛΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΘΗΣΕΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

8

ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

9

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

10

ΤΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

11

ΚΑΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

12

ΜΠΙΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

13

ΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

14

ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

15

ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΣΤΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

16

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

17

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

18

ΚΟΥΡΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

19

ΖΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

20

ΝΤΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

21

ΣΕΒΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

22

ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

23

ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΒΙΚΤΟΡΑΣ

ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

24

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

25

ΘΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

26

ΚΑΛΟΥΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

27

ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΥΚΑΜΙΝΟ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

28

ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΥΚΑΜΙΝΟ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

29

ΚΩΦΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

30

ΚΥΒΡΙΚΟΣΕΩΣ ΦΩΤΗΣ

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

31

ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

32

ΜΑΤΡΑΚΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΩΡΩΠΟΣ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

33

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΩΡΩΠΟΣ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

34

ΓΕΩΡΓΟΜΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

35

ΜΠΕΛΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

36

ΚΟΤΣΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

37

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

38

ΚΑΡΓΙΩΡΓΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

39

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

40

ΛΑΝΤΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

41

ΜΟΥΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

42

ΦΑΡΑΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

43

ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

44

ΜΟΣΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

45

ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

46

ΙΣΑΑΚ ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

47

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΡΗΣ

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

48

ΤΖΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

49

ΝΤΑΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

50

ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

51

ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

52

ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

53

ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΟΣ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

54

ΤΣΕΛΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

55

ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

56

ΚΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΚΟΡΩΠΙ

2-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

57

ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΑΝΟΙΞΗ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

58

ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΝΟΙΞΗ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

59

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΚΡΥΟΝΕΡΙ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

60

ΑΓΓΕΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΚΡΥΟΝΕΡΙ

5-9-19 ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ