Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2004) (12/5/2017 10:40)

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως

 προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 

την ΠΕΜΠΤΗ  18/05/2017 και ώρα 15.00 στο γήπεδο ΑΝΘΟΥΣΑΣ

 ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ  ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ

 

 

 

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1

ΖΕΚΟΣ

Κ.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

2

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Θ.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

3

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝ.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

4

ΓΚΙΟΡΓΚΟ

ΜΑΡ.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

5

ΚΑΠΑΙ

ΝΤ

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

6

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

ΦΟΙΒ

ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

7

ΚΑΝΤΡΕΒΙΩΤΗΣ

ΚΩΝ.

ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

8

ΓΚΛΑΡΑΣ

ΒΑΣ.

ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

9

ΤΣΟΥΝΗΣ

ΗΛ.

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

10

ΠΛΑΤΣΑΤΟΥΡΑΣ

Ν.

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

11

ΚΟΡΩΝΙΑΣ

ΓΙΑΝ.

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

13

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΑΖ.

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

14

ΚΟΛΙΟΚΙΤΣΟΣ

Γ.

ΑΤΛΑΝΤΙΔΑ

15

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΑΝΤ.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

16

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

Ν.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

17

ΓΙΩΡΓΑΛΑΣ

ΓΙΑΝ.

ΚΩΣΤΕΑΣ  ΓΕΙΤΟΝΑΣ

18

ΚΟΥΝΤΑΡΔΑΣ

 

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

19

ΡΟΚΑΣ

ΑΘ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

20

ΜΑΜΑΣ

Π.

ΩΡΩΠΟΣ

21

ΓΑΡΙΔΑΣ

ΑΓΓ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

22

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΓΙΩΡ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

23

ΜΠΕΚΟΣ

ΚΩΝ.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

24

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 

ΣΤΕΦ.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

25

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ

ΓΙΑΝ.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

26

ΧΡΙΣΤΙΝΗΣ

ΓΙΑΝ.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

27

ΚΑΤΣΙΚΗΣ

ΣΤΑΜ.

Α.Ο. ΚΟΡΩΠΙ

28

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

Ν.

Α.Ο. ΚΟΡΩΠΙ

29

ΣΠΥΡΑΚΟΣ

ΑΛΕΞ.

Α.Ο. ΚΟΡΩΠΙ

30

ΓΚΙΝΗΣ

ΠΡ

Α.Ο. ΚΟΡΩΠΙ

31

ΝΤΕΡΑΖΙΖΙΑΝ

 ΚΙΜ.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

32

ΡΙΖΟΣ

ΠΑΝ.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

33

ΛΟΥΚΑΣ

ΛΕΩΝ.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

34

ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ

ΓΙΩΡ.

Α.Ο ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

35

ΣΙΔΕΡΗΣ

ΑΘΑΝ

ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

36

ΠΡΙΦΤΗΣ

ΠΑΝ

ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

37

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΣΤ.

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

38

ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ

ΑΛΕΞ

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

39

ΜΠΑΤΟΥΔΑΚΗΣ

ΜΙΧ

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

40

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΗΜ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

41

ΤΣΟΥΧΛΑΡΑΚΗΣ

ΛΑΜΠ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

42

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΖΑΧ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

43

ΔΟΥΚΑΣ

ΚΩΝ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

44

ΜΑΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝ.

ΝΚΗΤΕΣ  ΑΝΘΟΥΣΑΣ

45

ΖΙΩΓΚΑΣ

ΑΠ.

Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

46

ΚΑΙΤΣΑΣ

Γ.

Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

47

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Π.

Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

48

ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΣ

ΝΙΚ.

Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

49

ΟΨΙΜΟΥΛΗΣ

ΙΩΑΝ.

Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

50

ΝΤΑΒΟΝΗΣ

Θ

Γ.ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

51

ΜΠΕΡΚΗΣ

ΒΑΙΟΣ

Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ

52

ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΙΣ.

ΑΕ. ΓΕΡΑΚΑ

53

ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ

ΗΛΙΑΣ

Α.Ε.ΓΕΡΑΚΑ

54

ΚΩΣΤΑΚΗΣ

ΑΛΕΞ.

Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ

55

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝ.

Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ

56

ΣΛΑΒΙΔΗΣ

ΒΑΣ.

Α.Ε. ΓΕΡΑΚΑ

57

ΜΠΑΚΑΣΕΤΑΣ

ΚΩΝ.

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

58

ΒΛΑΧΑΚΗΣ

Μ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

59

ΦΛΩΡΑΤΟΣ

ΜΠΑ

ΚΥΑΝΟΥΣ Α.ΒΑΡΗΣ

60

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡ.

ΚΡΥΟΝΕΡΙ

61

ΓΛΥΚΟΣ

ΚΩΝ.

ΚΡΥΟΝΕΡΙ

62

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΑΝ.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

63

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΑΝ.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

64

ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ

Ν.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

65

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

ΚΩΝ.

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

66

ΡΑΠΤΗΣ

ΠΑΝ.

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

67

ΚΑΛΥΒΑΣ

ΘΩΜ.

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

68

ΑΛΕΞΙΟΥ

Ν.

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

69

ΒΑΜΒΑΚΟΥΛΑΣ

ΚΩΝ.

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

70

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΝ.

ΜΑΡΚΟ

71

ΚΟΝΤΟΣ

ΚΩΝ.

ΜΑΡΚΟ

72

ΠΤΩΧΟΣ

ΣΤ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

73

ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ

Δ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

74

ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΛ.

ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

75

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜ.

ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

76

ΠΑΠΑΜΑΤΘΕΟΥ

ΓΕΩΡ

ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

77

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΕΟΔ.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ ΕΘΝ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

78

ΚΑΚΑΡΗΣ

Σ

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

79

ΣΠΑΝΟΣ

Ε

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

80

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΝΙΚ

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

81

ΡΟΥΣΣΟΣ

ΜΙΧ.

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

82

ΚΑΤΣΑΝΔΡΗΣ

Γ

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

83

ΚΑΡΕΛΙΩΤΗΣ

Γ.

ΚΑΛΥΒΙΑ

84

ΜΑΤΟΥΛΗΣ

Α.

ΚΑΛΥΒΙΑ

85

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

Γ.

ΚΑΛΥΒΙΑ

86

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

Ε.

ΚΑΛΥΒΙΑ

87

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

Π.

ΚΑΛΥΒΙΑ

88

ΔΙΑΚΑΚΗΣ-ΣΟΥΛΙΩΤΑΚΗΣ

ΜΑΚΟΣ

ΚΑΛΥΒΙΑ

89

ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΗΣ

ΧΡ

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

90

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

ΧΡ

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

91

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

Γ

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ