Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

Ορθή Επανάληψη Αγώνων Εξ αναβολής Υποδομών (17/3/2017 09:43)

Η Επιτροπή Υποδομών ενημερώνει ότι οι κάτωθι αγώνες αφορούν μόνο τους αγώνες που δεν διεξήχθησαν ή διακόπηκαν λόγω κακοκαιρίας το Σάββατο 11/3/2017. 

ΑΓΩΝΕΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

  Ημερομηνία :                        Τετάρτη, 22 Μαρτίου 2017

ΓΗΠΕΔΟ                                ΑΓΩΝΑΣ                                                                        ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΟΜΙΛΟΣ

  ΑΓ. ΑΝΝΑΣ                    17:00     4       ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ               ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ                  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ     Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

  ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ              16:00     4       ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ                  ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ                   ΝΕΩΝ              Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

  ΓΕΡΑΚΑ                        16:00     3       ΓΕΡΑΚΑΣ                         ΚΟΣΜΟΣ Β ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ    ΝΕΩΝ              Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

  ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ            15:30     4       ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ                   ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΟ                ΝΕΩΝ              Β΄ΟΜΙΛΟΣ

  Κ ΑΧΑΡΝΩΝ                  16:00     4       ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ                                   ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ       ΝΕΩΝ    Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

  ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ             16:30     3       ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ                    ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝΩΝ                      ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

  ΜΑΡΑΘΩΝΑ                  16:00     3       ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ            ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ         ΝΕΩΝ              Β΄ΟΜΙΛΟΣ

  ΠΑΛΛΗΝΗΣ                   16:00     4       ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ                Α Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ             ΝΕΩΝ              Β΄ΟΜΙΛΟΣ

  Ημερομηνία :                         Πέμπτη, 23 Μαρτίου 2017

ΓΗΠΕΔΟ                                ΑΓΩΝΑΣ                                                                        ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΟΜΙΛΟΣ

  ΑΝΘΟΥΣΑΣ                  16:00     4       ΑΤΛΑΝΤΙΣ                       ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ            ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ    Β΄ΟΜΙΛΟΣ

  ΓΕΡΑΚΑ                        16:30     4       ΓΕΡΑΚΑΣ                         ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ               ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ     Α ΟΜΙΛΟΣ

  ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ             16:30     3       ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ                   ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ                 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ     Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

  ΚΑΛΥΒΙΩΝ                    16:30     3       ΚΑΛΥΒΙΑ                        ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ       ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ     Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

  ΜΑΡΑΘΩΝΑ                  16:30     4       ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ            ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ         ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ     Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

  ΠΑΙΑΝΙΑΣ                     16:30     3       ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΟ                   ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ              ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ     Β΄ΟΜΙΛΟΣ

  Ημερομηνία :                       Κυριακή, 26 Μαρτίου 2017

  ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ                 12:00     3       Α Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ               ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ                ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ     Β ΟΜΙΛΟΣ

 

  Ημερομηνία :                            Τρίτη, 28 Μαρτίου 2017

ΓΗΠΕΔΟ                                ΑΓΩΝΑΣ                                                                        ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΟΜΙΛΟΣ

  ΑΦΙΔΝΩΝ                      16:30     3       ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ                    ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ  ΝΕΩΝ              Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

  ΡΑΦΗΝΑΣ                     15:45     4       ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ            ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ       ΝΕΩΝ              Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

  ΡΑΦΗΝΑΣ                     17:30     3       ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ            ΚΡΥΟΝΕΡΙ                     ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ     Γ΄ΟΜΙΛΟΣ     ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ  16:45                                 3 ΚΡΥΟΝΕΡΙ                                    ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ             ΝΕΩΝ              Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

 

  Ημερομηνία :                        Τετάρτη, 29 Μαρτίου 2017

ΓΗΠΕΔΟ                                ΑΓΩΝΑΣ                                                                        ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΟΜΙΛΟΣ

  ΑΓ. ΑΝΝΑΣ                    16:00     3       ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ            ΝΕΩΝ              Β΄ΟΜΙΛΟΣ

  ΑΓ. ΑΝΝΑΣ                    17:45     3       ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ                   ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ                ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ     Α ΟΜΙΛΟΣ

  ΑΝΘΟΥΣΑΣ                  16:30     3       ΑΤΛΑΝΤΙΣ                       ΜΑΡΚΟ                        ΝΕΩΝ              Α΄ΟΜΙΛΟΣ

  ΓΛ. ΝΕΡΩΝ ΠΛΑΣΤΙΚΟ   15:30     4       ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ         ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ                ΝΕΩΝ              Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

 

  Ημερομηνία :                         Τετάρτη, 5 Απριλίου 2017

ΓΗΠΕΔΟ                                ΑΓΩΝΑΣ                                                                        ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΟΜΙΛΟΣ

  ΑΓ. ΑΝΝΑΣ                    15:45     3       ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ                   ΩΡΩΠΟΣ                        ΝΕΩΝ              Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

  Ημερομηνία :                            Τρίτη, 11 Απριλίου 2017

  ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ              16:30     4       ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ                ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ         ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ     Β ΟΜΙΛΟΣ

Οι κάτωθι αγώνες που δεν αφορούν αγώνες εξ αναβολής λόγω κακοκαιρίας θα διεξαχθούν κανονικά

  Ημερομηνία :                        Τετάρτη, 22 Μαρτίου 2017

ΓΗΠΕΔΟ                                ΑΓΩΝΑΣ                                                                        ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΟΜΙΛΟΣ

  ΑΝΘΟΥΣΑΣ                   16:00     5       ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ         ΚΡΥΟΝΕΡΙ                     ΝΕΩΝ              Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

  ΒΑΡΗΣ                          16:00     6       ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ    ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ        ΝΕΩΝ              Δ΄ΟΜΙΛΟΣ

  ΚΕΡΑΤΕΑΣ                    16:30     5       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ       ΑΤΛΑΝΤΙΣ                     ΝΕΩΝ              Α΄ΟΜΙΛΟΣ

  ΡΑΦΗΝΑΣ                     16:00     6       ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ            ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ  ΠΑΙΔΩΝ           Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

Σας υπενθυμίζουμε ότι την Κυριακή 26/3/2017 θα διοεξαχθούν μόνο τα πρωταθλήματα Νέων και Παίδων.